Plugins - Contact Form 7 Image CAPTCHA, WPForms Image CAPTCHA, Contact Form 7 Sp - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: This message has been marked as spam.
fr: Ce message a été marqué comme indésirable.

en: The captcha was incorrect. Please reload the page.
fr: Le CAPTCHA est incorrect. Veuillez recharger la page.

en: Insert Tag
fr: Insérez une étiquette

en: Please select an icon.
fr: Veuillez sélectionner une icône.

en: Please select the correct icon.
fr: Veuillez sélectionner la bonne icône.

en: Please prove you are human by selecting the
fr: Veuillez prouver que vous êtes humain en sélectionnant

en: plane
fr: l’avion

en: tree
fr: l’arbre

en: truck
fr: le camion

en: key
fr: la clé

en: flag
fr: le drapeau

en: cup
fr: la tasse

en: car
fr: la voiture

en: star
fr: l’étoile

en: house
fr: la maison

en: heart
fr: le cœur

note: Description of the plugin
en: Adds an image CAPTCHA to your "Contact Form 7" and "WPForms" forms.
fr: Ajoutez une image CAPTCHA aux formulaires de « Contact Form 7 » et de « WPForms ».
